#gelinlik #weddingdress #dugun #wedding #gelinlikmodeller

MiryMay


Kendi yuvanizi kurmak icin ilk adimi atmaktasınız. Başladıgınız bu mutlu ve uzun yolda firmamiz size en iyi dileklerini sunar, evlilik toreninizin en güzel ve mükemmel anilarla dolmasini temenni ederiz MiryMay da iseniz en guzelini seçeceksiniz...

Rüyamızı rüyalarınıza katarak, gördüğümüz rüyalarımızı gerçekleştimek için yola çıktık... Hepimizin rüyalarını süsleyen o çok özel an için neler yapabiliriz. Kınadan , nişana, ve düğüne..... bizim üzerimize düşen, rüyalarınızı süsleyen nişanlık , gelinlik ve abiye 4 önemli kriterle tasarlandı ve imal edildi ve bu 4 kriterden hiçbiri diğerinin öcelikli değildir. Nedir bizi 4 dörtlük söylemine götüren kriterler Zerafet, konfor,kalite ve rüya

3

Years experience

4

Shops

120

Happy clients

7

Days a week


Sıkça Sorulanlar

MiryMay Hakkında

Gelinlik konusunda elde ettiği deneyimleri günümüz trendleriyle sentezleyerek, gelinlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi misyon edinmiş, profesyonel bir ekipten oluşan aile şirketidir.

Mağaza Hizmetlerimiz

MiryMay Türkiye'deki gelinlerimize dünyadan bir pencere açmak üzere, yurtdışındaki fabrikalarla sürekli görsel iletişimde kalarak güzel ve orjinal modelleri takip etmekte, sürekli anlaşmalar yapmaktadır. Sizin için özel olarak oluşturduğumuz ve bir benzerini başka bir yerde bulamayacağınız gelinlik abiye ve nişanlıklarımız showroomumuz’da beğeninize sunulmuştur.

Modellerimizi seçerken gelin adaylarımızın tercihlerini analiz ederek ve bu analiz doğrultusunda ürün portföyümüzü prensesten balığa, çok amaçlıdan fantastik modellere kadar geniş bir yelpazeyi dikkate alarak sürekli geliştirmekteyiz.


20181120_121759

MIRYMAY   marka yaratıcısı  ALEKSANDRA RYBII

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

#gelinlik #weddingdress #dugun #wedding #gelinlikmodeller